top of page
ASPN

Hızlı ve Güvenli
Yeni Tedarikçi Entegrasyonu

Bugünden sonra tek bir yazışma, telefon görüşmesi, toplantı yapmadan birkaç dakika içinde tedarikçi havuzunuza yeni bir tedarikçi eklemek mümkün

ASPNss.png

Asnak güncel ve aktif tedarikçi havuzu ASPN sayesinde güçlü bir lojistik servis sağlayıcı ağı sunuyor. Her biriyle görüşülerek, sadece katı Asnak standartlarına uyum sağlayanların sözleşme ile dahil olduğu bu havuz, yapılan düzenli çalışmalarla sürekli olarak Asnak uzmanları tarafından genişletiliyor.

ASPN için sadece bir tedarikçi havuzu demek haksızlık olur. Çünkü ASPN hizmetini alan firmalar aynı zamanda Asnak uzmanlarının desteklerini de her daim yanlarında buluyor. Asnak uzmanları, sizin yerinize tedarikçi ile mülakat yapmış, tüm resmi evrakları toplamış, mali ve idari açıdan denetimleri gerçekleştirmiş, tedarikçi referanslarını kontrol etmiş, standartlara uygunluğunu onamış ve karşılıklı imza altına alınan sözleşme ile yüksek hizmet koşullarını belirlemiş oluyor.

Image by Wolfgang Hasselmann
Uçtan uca lojistik süreçlerini Asnak platformları üzerinden yürüten tüm üye firmalar, ASPN ile kendi standartlarına uygun güncel ve geniş tedarikçi ağına, hiçbir efor sarfetmeden ulaşmış oluyorlar.
hand, delivery, logistic, gesture, package, box copy_512px.png

Her araç ve taşıma tipi

user, interface, agent, usability, security, protection, safety, confirm_512px.png

Mali ve İdari açıdan denetimli

logistic, delivery, international, global, package, box, location_512px.png

Yerel ve Uluslararası

interface, user, usability, agent, medal, ribbon, award, reward_512px.png

Yüksek Hizmet Kalitesi

Çözümlerimizle Verimliliğinizi En Üst Düzeye Çıkarmaya Hazır Olun

bottom of page