top of page
ATOM

Online Tedarik Yönetimi için Güvenli Ara Katman

Hem tedarikçiler ile olan bilgi alışverişinde güvenlik açıklarının önüne geçmek hem de göz açıp kapayıncaya kadar yeni tedarikçi ekleyebilmek için ideal altyapı çözümü

atomgorsel_4x.png

ATOM (Asnak Transfer Operations Mediator), Asnak tarafından geliştirilmiş inovatif bir teknolojidir. Atom prensipte firmanızın internet üzerinden dış dünya ile veri alışverişi işlemlerine bir ara katman ekler.

Firmanız, bulut teknolojisi üzerinde hizmet veren ATOM sunucusuna, yüksek güvenlikli kriptolama protokolü kullanarak, tek bir veri bağlantısı yapar. Dış dünya ile yapılacak bütün veri alışverişleri ise ATOM ile tedarikçilerin altyapıları arasında gerçekleştirilir. Böylece her hangi bir güvenlik açığına yol açmadan sınırsız sayıda yeni tedarikçi ile veri alışverişi yapmak mümkün olmaktadır.

Bir çok uluslararası müşterimiz ATOM ile birlikte Logicure altyapısını kullanarak kontratlı ve sürekli işlerinin sevk, idare ve takibi işlerini yönetmektedir. Bu sayede anlık bilgi konsolidasyonu ve detaylı rapor alma noktasında güçlü bir çözüme kavuşmuşlardır.

atomflow_4x.png

Çözümlerimizle Verimliliğinizi En Üst Düzeye Çıkarmaya Hazır Olun

bottom of page