top of page

Tüm paydaşlarının iş hayatını kolaylaştıracak inovatif çözümler sunuyoruz.

Asnak Lojistik Teknolojileri A.Ş., ister yük sahibi, ister lojistik servis sağlayıcısı olsun, tüm paydaşlarının iş hayatını kolaylaştıracak inovatif çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.


Genç, yenilikçi ve ıraksak düşünce yapısı olan, dinamik bir ekip ile her biri alanlarında minimum çeyrek asır deneyime sahip bir yönetim kadrosundan oluşur.

 

Bu güçlü yapısı ile Asnak kurulduğu ilk gün itibarıyla Socar, Lukoil, Petkim, Star Rafineri, Simit Sarayı, Evyap, ZF, Golf Dondurma, Sütaş gibi devlere hizmet sunmaya başlamıştır.


Her gün müşteri portföyüne biri birinden değerli firmalar katarak işini büyütmeye devam etmektedir.


Asnak, temel olarak lojistik süreçlerin basite indirgenmesi için mücadele verir, inovatif çözümlerle operasyonel verimliliği arttırmayı hedefler. Deneyimli danışman ordusu ile Asnak, dilerseniz her türlü lojistik ihtiyaçlarınızda maliyetlerin düşürülmesi, iş akışlarının standardize edilmesi, günlük yönetsel işlerin kusursuz bir şekilde işlemesi için çözümler üretir. Asnak danışmanları adeta bir katalizör gibi, lojistik operasyonlarınıza nüfus eder, verimli ve en hızlı şekilde sonlanmalarını sağlar

Kültürümüz

İnovasyon
Adalet
Şeffaflık
Photos-3.jpg
Photos-1.jpg
Photos-2.jpg

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Akılcı, efektif, kullanıcı odaklı ve yüksek teknoloji destekli uçtan uca lojistik çözümleri ile dünyanın en büyük ilk 5 lojistik teknolojileri firması olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; Daha az karbon ayakizi, daha yaşanabilir bir Dünya! Lojistik sektöründe tüm global gelişmeleri teknoloji ile harmanlayarak mümkün olan en akılcı ve efektif çözümler ile bir taraftan sektörün verimliliğini artırmak, diğer taraftan artık tartışılmaz bir gerçek olan global ısınmaya karşı daha az karbon ayak izi bırakılmasını sağlamaktır. Global ısınmaya neden olan karbon ayakizi olşumunun %24 ünden sorumlu lojistik sektöründe büyük değişimin öncü oyuncularından biri olmak en önemli hedefimizdir.

bottom of page