top of page

İnovatif Lojistik

Logicure, Asnak tarafından SaaS (Software as a Service) olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmet, firmaların lojistik tedariği işlemlerini kolayca ve hataya imkan vermeden yönetmelerini sağlamaktadır.

LogicureDashboard.png

1 Dakikanın Altında
Taşıma Talebi Oluşturun!

Logicure ile dünyanın herhangi bir noktasından, herhangi başka bir noktasına,1 dakikanın altında bir taşıma talebi oluşturmak mümkündür. Talebinizi ASPN (Asnak Service Providers Network) üyesi tüm sözleşmeli tedarikçilere hızlıca ulaştırırsınız.

OfferSettings - 4 copy.png

Yurtiçi, Yurtdışı, Deniz, Hava, Kara
Demiryolu, Intermodal

Talebinizi ASPN (Asnak Service Providers Network) üyesi tüm sözleşmeli tedarikçilere hızlıca ulaştırırsınız. Dilerseniz ASPN havuzundan kendinize özel bir grup oluşturup, sadece bu gruptaki tedarikçileri ihaleye davet edebilirsiniz.

SelectService.png
OfferTable.png

Kapalı
Eksiltme
Teknolojisi

Logicure’un kendini ispatlamış kapalı eksiltme teknolojisi sayesinde davet edilen tedarikçiler ihale usulü fiyat verirler. Son verilen fiyatın ne olduğunu bilmeseler de tüm tedarikçilere anında kendilerinden daha düşük bir teklif veren olduğu bildirilir.

Docs
Docs

Dokümantasyon
Yönetimi

Tüm lojistik süreçlerde resmi evrakların sisteme eklenmesi, yetki bazında paylaşılmasını sağlayan bir evrak yönetim sistemi altyapısına sahiptir.

Specialist
Approved
Manager

Onay Akış
Sistemi

Onay ve yetki işlerinin yürütülmesi gibi konuların kolayca idare edildiği bir evrak yönetim sistemi ve iş akışı altyapısına sahiptir.

StatusTracking.png

Taşıma
Durum Takip

Logicure ile taşıma esnasında tedarikçinin paylaştığı durum bilgilerini rahatça takip edebilir, gerekli noktalarda resmi evrakların paylaşılması ve onanması işlemleri de hızlıca halledebilirsiniz.

Logicure Message
Logicure Message
Logicure Message

Tüm İletişimi
Yönet

Taşıma bazlı tüm paydaşların anlık olarak görüşebileceği, dosya ve belgeleri paylaşabileceği bir altyapıya sahiptir. Üye olmayan paydaşlarınızıda bu görülmelere dahil edebilirsiniz.

ProfileStars.png
Değerlendirin
KötüFena DeğilİyiBayıldımMükemmel

Taşıma
Değerlendirme

Taşıma sonrası ihale ve taşıma sürecini karşılıklı olarak değerlendirebilir ve bu sayede her işlemde kalite ön plana çıkmaktadır. 

Yetki.png

Gelişmiş
Yetkilendirme

Her personelin görebileceği ve erişebileceği alanları belirleyin

Notifications.png

Anında
Bildirim

Logicure üzerinde yapılan her işlem ve adımda anında bilgi sahibi olursunuz. Mail ve uygulama içi bildirimlerle hiç bir şeyi kaçırmazsınız.

Normal.png

Paket ve Adres Yönetimi

Yükleme ve teslim adreslerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yükünüzün her detayını ekleyerek paket haline getirebilirsiniz.

Çözümlerimizle Verimliliğinizi En Üst Düzeye Çıkarmaya Hazır Olun

Computer.png
bottom of page